O Nas

O RhineGene

RhineGene to innowacyjna firma biotechnologiczna, której celem jest wspieranie pracowników służby zdrowia w zapewnianiu wysokiej jakości opieki w celu wykrywania i diagnozowania różnych chorób oraz osiągania najlepszych wyników dla pacjentów.

Założona w 2022 roku w Holandii firma dostarcza wysokiej jakości produkty do diagnostyki molekularnej profesjonalistom na całym świecie i kontynuuje działalność sprzedażową na arenie międzynarodowej dzięki swoim spółkom zależnym na Filipinach, w Bułgarii, Polsce i Niemczech.

RhineGene oferuje szeroką gamę produktów obejmujących zestawy do PCR w czasie rzeczywistym, zestawy do ekstrakcji kwasów nukleinowych, instrumenty do PCR w czasie rzeczywistym i automatyczne roboty do ekstrakcji kwasów nukleinowych. Misją firmy jest wspieranie pacjentów, poprawa ich życia, ochrona zdrowia publicznego i wspieranie pracowników służby zdrowia w tych procesach.

Wysokiej jakości diagnostyka kliniczna

Unikalne portfolio produktów, obejmujące ponad 350 zestawów Real-Time PCR, obejmuje szeroki zakres zastosowań w zakresie wykrywania, oznaczania ilościowego i genotypowania patogenów, identyfikacji i badań przesiewowych zaburzeń genetycznych, a także parametrów bezpieczeństwa żywności.

RhineGene dostarcza rozwiązania „pod klucz” obejmujące instrumenty, w tym automatyczne roboty do ekstrakcji kwasów nukleinowych i systemy detekcji Real-Time PCR, z całkowitym poświęceniem dla wydajności i jakości.

NASZ ZESPÓŁ

Rafał Czyżyk

Menedżer Krajowy

Małgorzata Nadolska

Kierownik ds. kluczowych klientów

Mateusz Szczeciński

Kierownik Logistyki

Piotr Darski

Kierownik Sprzedaży